خانه » اخبار » کسب درآمد ، سیستم همکاری در فروش پردیس هاستینگ

کسب درآمد ، سیستم همکاری در فروش پردیس هاستینگ

یکی از مهمترین دغدغه اغلب مدیران سایت ها کسب درامد از سایت خود حتی به صورت حداقلی برای تامین هزینه های سرور و مدیریت فنی سایتشان می باشد . البته مهمترین راهکار برای جذب درآمد از یک وب سایت گرفتن آگهی و اسپانسر برای سایت می باشد که البته کسب درامد های هنگفت از طریق جذب اگهی شرایط خاصی دارد که یکی از این شرایط تعداد زیاد بازدیدکننده سایت و یا به عبارتی داشتن رتبه های بالا – الکسا – می باشد. که البته اینگونه سایت ها هم اگر برای اگهی دهنده بازدهی کافی نداشته باشند جذابیت خود را از دست خواهند داد.

از طرفی فقط ۱۰ درصد سایت ها دارای بازدیدکننده زیادی می باشند که باز این ۱۰ درصد بخشی کمی از آن امکان ارائه بازدهی مناسب برای اگهی های یک شاخه صنفی را دارا هستند ، به عنوان مثال در یک سایت دانلود نرم افزار نمی توان برای درج آگهی در حوزه ملک توقع بازدهی را داشت . بنابه توضیحات مطرح شده می توان نتیجه گرفت ، جذب یک تبلیغات مناسب و دائمی برای اغلب مدیران سایت ها کاری پیچده و دشوار می باشد.

شرکت های بزرگی مانند گوگل این مشکل را درک کرده و برای همه سایت ها امکان نمایش تبلیغ و دریافت هزینه به ازای کلیک را طراحی نموده اند که به گوگل ادسنس معروف است ، اما متاسفانه به دلیل شرایط تحریم امکان استفاده کاربران ایرانی از این سرویس بسیار معتبر ممکن نیست. از طرفی در سال های اخیر سیستم های کلیکی نیز در کشور ما راه اندازی شدند که این سیستم ها نیز به دلیل کلاهبرداری – اختلاف حساب – عدم صرفه برای مدیران سایت و آگهی دهندگان جذابیت خود را از دست داده اند.

به دلیل این مشکلات نوع دیگری از سیستم های کسب درآمد در ایران رونق گرفتند که به سیستم همکاری در فروش معروف شدند ، البته این سیستم به طرق مختلف در تجارت بین المللی سال هاست که مورد استفاده قرار می گیرد . در این سیستم بنرهای شرکت های ارائه دهنده محصولات (فروشگاه های اینترنتی – میزبانان وب و …) در سایت کاربران به نمایش درآمده و در صورتی که کاربری از طریق سایت واسط محصولی را خریداری نماید مبلغی به عنوان پورسانت به مدیر سایت به عنوان حق کمیسیون اختصاص خواهد یافت.

پردیس هاستینگ نیز از اواسط زمان فعالیت خود این گزینه را به مشتریان خود پیشنهاد نموده است ، سیستم همکاری در فروش یک روش کسب درامد بسیار خوب و منصفانه و مطمئن می باشد .
بازدیدکنندگان سایت شما در صورت کلیک بر روی بنر پردیس تا ۳ ماه بعد از کلیک اگر خریدی از پردیس هاستینگ نمایند کمیسیون آن به شما تعلق خواهد گرفت.

نحوه اختصاص پورسانت :

– پورسانت تعریف شده در سیستم به صور پیش فرض به صورت ۵ تا ۳۰ درصد از فروش می باشد . (محصولات مختلف درصد های متفاوتی دارند.)اما ما از الگوی مبلغ ثابت ۲۵۰۰۰ تومان به ازای هر فروش نیز استفاده می کنیم ، بدین معنی که کاربران می توانند نوع پورسانت خود را از مبلغ درصدی به مبلغ ثابت تغییر دهند . در این روش به ازای فروش هر محصول می توانید از ۲۵۰۰۰ تومان پورسانت بهره مند شوید.

پورسانت سایت های پربازدید :

سایت های پربازدید با رتبه الکسای ۱۰۰۰ ایران به پایین از ۵ تا ۱۵ درصد سود بیشتر و یا از ۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ تومان مبلغ ثابت بیشتر بهره مند خواهند شد.

یک ویژگی عالی :

مهمترین ویژگی سیستم این است که وقتی شخصی از طریق بازاریاب ؛ عضئ سیستم می شود ، به طور همیشگی تمام خرید های این کاربر جدید شامل پورسانتی برای بازاریاب خواهد بود. مواردی زیادی در سیستم ثبت شده که بازایابی بدون اینکه مطلع باشد فقط با معرفی چند مشتری درامد بسیار خوبی کسب کرده است.

چه چیزهایی نیاز دارید ؟

برای همکاری با پردیس فقط به یک مکان برای نمایش بنرهای ما نیاز دارید ، بنرهای مختلف در ابعاد مختلف و طرح های مختلف طراحی شده اند ، مهم نیست بنر ما در کجا و در چه سایزی قرار می گیرد این به انتخاب شما بستگی خواهد داشت.

چگونه شروع کنید ؟

به سایت pardis24.com مراجعه نمایید و ثبت نام نمایید ، از منوی بازاریابی می توانید گزینه بازاریابی را فعال نموده و نسبت به دریافت بنر ها و شروع اقدام نمایید. توجه نمایید اگر سایت شما پربازدید می باشد و یا قصد استفاده از الگوی مبلغ ثابت را دارید با بخش فروش هماهنگ نمایید.

قوانین :

۱) این پورسانت فقط از طریق بنرهای ثبت شده در سایت به شما تعلق خواهد گرفت و سایر روش های جذب مشتری حداکثر شامل ۲۰ تا ۳۰ درصد تخفیف خواهند بود.
۲) در صورت مشخص شدن اقدامات غیرقانونی و متقلبانه سرویس بازاریابی غیرفعال شده و مبالغ صفر خواهد شد.
۳) زمان واریز پورسانت ها ۳۱ روز بعد از خرید کاربر خواهد بود.
۴) مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان به عنوان هدیه در زمان فعالسازی سیستم بازاریابی به کاربران تعلق خواهد گرفت این مبلغ به تنهایی قابل برداشت نیست.
۵) حداقل مبلغ واریزی ۶۰۰۰۰ تومان می باشد.
۶) امکان استفاده از مبالغ بازاریابی برای پرداخت هزینه های میزبانی قبل از رسیدن به ۶۰۰۰۰ تومان وجود دارد.

برای شروع اقدام کنید ، تنوع همکاری با ارائه دهنگان سرویس های مختلف تحت وب اعم از فروشگاه ها – میزبانان وب ، ضمانت کننده درامد شماست.